wie zijn wij?
bestuur en leiding
financien
leef top tien regels
laatste nieuws
logo het stedelijk lyceum
persberichten
schoolgidsen in pdf
studentenpas en korting
schoolvakanties
waar in Enschede
disclaimer
voorlichting ouders alle basisscholen
ouderparticipatie
ouderverkeersraad
privacy, foto's en klachten
jeugdhulpverleners
langdurige ziekte
goedkope software
verblijfsduur
verzekeringen
ver. openbaar onderwijs
CKV-vouchers
ons onderwijs
onderwijsmogelijkheden
overgangsrichtlijnen onderbouw
de veilige school
leerlingenstatuut
doubleren
elektronische leeromgeving
culturele activiteiten
kwaliteitskaart
leerlingbegeleiding
burkino faso
samenwerking scholen-LinX
aansluiting PO-VO
cultuur
tex town tigers en stedelijk
8 plus
enquêtes
onderzoeken
locaties
het stedelijk
ouders
onderwijs
activiteiten
kwaliteit
het stedelijkwie zijn wij?
inloggen/uitloggen
zoeken
vacatures
groep 8

Digitale overdracht van leerlinggegevens (DOD)

[meer...]





Op Het Stedelijk Lyceum is iedereen van harte welkom! 


Ons streven is erop gericht kwaliteit te leveren, zowel in de lessen als daarbuiten, bij het leren, werken en ontspannen. We zijn ervan overtuigd dat leerlingen het beste leren als zij worden uitgedaagd actief mee te doen. Wij willen dat zij zich mede-eigenaar voelen van ons onderwijs.

 

Ook willen we een veilige school zijn waarin geen plaats is voor onhebbelijk gedrag zoals pesten, diefstal of geweld. Naast het verwerven van kennis wordt ook veel aandacht besteed aan het ontwikkelen van sociale vaardigheden. We willen met elkaar - leerlingen, ouders en personeel - een klimaat scheppen waarin met plezier en resultaat wordt gewerkt. De zorg en aandacht voor leerlingen staat bij ons handelen centraal.

 

Op de school wordt gewerkt met teamteaching. Dat betekent dat twee docenten en een onderwijsassistent gezamenlijk een groep van 40 tot 60 leerlingen begeleiden. De leerlingen zijn op Het Stedelijk wat langer op school dan gemiddeld, waardoor zij grotendeels thuiswerkvrij naar huis kunnen gaan. Belangrijk vinden wij ook dat leerlingen zelf kunnen kiezen welke extra culturele en/of sportieve activiteiten zij wekelijks onder schooltijd willen volgen.

 

De school heeft een eigen elektronische leeromgeving (ELO) ontwikkeld waarbinnen de studieplanners en een groot deel van de lessen voor de leerlingen staan zodat zij zowel op school als thuis daaraan kunnen werken. 

Heeft u nog vragen dan horen wij dat graag (053) 48 00 000