Monique van Schayk
administratie
mvschayk@hetstedelijk.nl 
 
Bas Hendriks
Hoofdconciërge
bhendriks@hetstedelijk.nl
 
Bert Pothast
conciërge
bpothast@hetstedelijk.nl
 
Nathalie Bioui
onderwijsassistent, medewerkster leerlingverzuim                                 
nbioui@hetstedelijk.nl     
 
Azis Somi
klassenassistent techniek
asomi@hetstedelijk.nl
 
Habibi Gouriye
onderwijsassistent tekenen en handvaardigheid
hgouriye@hetstedelijk.nl
 
Marloes van Esch
decaan
mvesch@hetstedelijk.nl
 
Karin Schurink
ondersteuning leerlingen o.a. dyslexie
kschurink@hetstedelijk.nl
 
Rosita Gopal
onderwijsassistent LOG
rgopal@hetstedelijk.nl 
 
Lindy Horst
orthopedagoog Centrum voor Onderwijs en Ondersteuning
lhorst@hetstedelijk.nl