Docententeam De Stedelijke Mavo

Arzum Atmaca
docent Engels
aatmaca@hetstedelijk.nl
 
Elsa Brunsman
teamleider 3 en 4 en docent economie
ebrunsman@hetstedelijk.nl
 
Diandra Burger
docent muziek en CKV
dburger@hetstedelijk.nl
 
Gökmen Deniz
docent Duits
gdeniz@hetstedelijk.nl
 
Paul Dijks
docent aardrijkskunde
pdijks@hetstedelijk.nl
 
Dirk Dunnink
docent Duits
ddunnink@hetstedelijk.nl
 
Connor Egberink
docent Engels
cegberink@hetstedelijk.nl
 
Henri Eshuis
docent biologie en nask en roostermaker
heshuis@hetstedelijk.nl
 
Josephina Gabraail
docent Engels
jgrabraail@hetstedelijk.nl
 
Alette van Goor
docent Nederlands
avgoor@hetstedelijk.nl
 
Bryan Jongsma
docent biologie
bjongsma@hetstedelijk.nl
 
Sharon Kampman
docent lichamelijke opvoeding
sdrenthen@hetstedelijk.nl
 
Carla Kouwenhoven
docent biologie
ckouwenhoven@hetstedelijk.nl
 
Nick Kranenborg
docent Frans
nkranenborg@hetstedelijk.nl
 
Daniëlle Kremer
docent Nederlands
dkremer@hetstedelijk.nl
 
Olaf Kuipers
docent geschiedenis en aardijkskunde
okuipers@hetstedelijk.nl
 
Rolf Laarhuis
docent lichamelijke opvoeding
rlaarhuis@hetstedelijk.nl
 
Gemma Mollink
docent geschiedenis en maatschappijleer
gmollink@hetstedelijk.nl
 
Eniko Paal
docent natuurkunde en nsk1
epaal@hetstedelijk.nl
 
Thomas Richter
docent Engels
trichter@hetstedelijk.nl
 
Wim Roseboom
docent wiskunde en rekenen
wroseboom@hetstedelijk.nl
 
Tom Scholten
docent geschiedenis
tscholten@hetstedelijk.nl
 
Martijjn Sijtsma
teamleider 1 en 2
msijtsma@hetstedelijk.nl
 
Wilko Stam
docent techniek
wstam@hetstedelijk.nl
 
Agnes Stam
docent beeldende vorming
astam@hetstedelijk.nl
 
Patrick Stegge
docent econmie en rekenen
pstegge@hetstedelijk.nl
 
Rieks Vos
docent wiskunde
rvos@hetstedelijk.nl
 
Olivier Wentink
docent lichamelijke opvoeding
owentink@hetstedelijk.nl
 
Loes Willems
docent Nederlands en dyslexiecoördinator
lwillems@hetstedelijk.nl
 
Anita Zwier
docent Nederlands
azwier@hetstedelijk.nl