Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste contactpersonen binnen de school.  

Schoolleiding

Jan Volbers
Directeur 
jvolbers@hetstedelijk.nl 

Laura Wildemann
Teamleider havo 1 t/m 5
lwildemann@hetstedelijk.nl 

Baukje Toren
Teamleider atheneum 1 t/m 6
btoren@hetstedelijk.nl 

Hans-Peter Bethge
Teamleider gymnasium 1 t/m 6
hbethge@hetstedelijk.nl
Marc Stronks
Teamleider onderwijsorganisatie
mstronks@hetstedelijk.nl

Evelien Koops
Leerlingcoördinator atheneum 1 t/m 6
ekoops@hetstedelijk.nl  

Sylvia Snijders
Leerlingcoördinator havo onderbouw
ssnijders@hetstedelijk.nl

Brandon v.d. Sleen
Leerlingcoördinator havo bovenbouw
bvdsleen@hetstedelijk.nl