Locatieleiding

Dhr. Löbker
Directeur 
rlobker@hetstedelijk.nl 
Mevr. Distel
Teamleider 
jdistel@hetstedelijklyceum.nl     

Mevr. Even
Teamleider ondersteuning
neven@hetstedelijklyceum.nl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Locatie ondersteuningsgroep (LOG)

Natascha Even
Teamleider ondersteuning
neven@hetstedelijklyceum.nl
 
Annemarie de Jong
Teamleider ondersteuning (vervangt Natascha tijdens haar zwangerschapsverlof)
adjong@hetstedelijklyceum.nl
 
Marieke Brinkman
Ondersteuningsdocent
mbrinkman@hetstedelijklyceum.nl
 
Marieke Haulo
Ondersteuningsdocent 
mhaulo@hetstedelijklyceum.nl 
 
Rick Huurneman
Ondersteuningsdocent  
rhuurneman@hetstedelijklyceum.nl
 
Lindy Horst
Orthopedagoog
lhorst@hetstedelijklyceum.nl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Decaan

Andrea Zwan
Decaan (loopbaanbegeleider) 
azwan@hetstedelijklyceum.nl